KLAUN ČUPKO I MAĐIONIČAR KIKIRIKI U GORNJOJ RIJECI
Autor: Ana Derdić, 15. 12. 2012.

Našu su Školu 12. prosinca 2012. godine u 12 sati posjetili glumci putujućeg kazališta „Dječja čarobna scena“ iz Zagreba koji su za učenike od 1. do 8. razreda pripremili veselu i iznenađenjima ispunjenu predstavu „Čarolija za djedicu“.

Edukativna i zabavna predstava trajala je 45 minuta, a školskom sportskom dvoranom vladala je izrazito vesela i opuštajuća atmosfera. Osmijehe na lica naših učenika vješto su izmamljivali klaun Čupko i mađioničar Kikiriki. Njihov zadatak bio je okititi božićno drvce, pripremiti hranu i dočekati Djeda Božićnjaka. U predstavi su aktivno sudjelovali i učenici koji su mađioničaru Kikirikiju pomagali u „dobivanju“ ukrasa za drvce i kićenju, a klaunu Čupku u pripremi hrane te pjevanju veselih dječjih pjesama.

Pred sam kraj predstave dvoranom se orilo pjevanje božićnih pjesama te smo tako svi zajedno dočekali Djeda Božićnjaka koji je učenicima podijelio bombone.

Tekst: Suzana Mudrić, prof.

Foto: Natalija Marenčić, prof.

KLAUN ČUPKO I MAĐIONIČAR KIKIRIKI U GORNJOJ RIJECI
Autor: Ana Derdić, 15. 12. 2012.

Tekst: Suzana Mudrić, prof.

Foto: Natalija Marenčić, prof.