POKLON U ČIZMI ILI ŠIBA ZA ZLOČESTE
Autor: Ana Derdić, 8. 12. 2012.

Dana 6. prosinca obilježavamo dan svetoga Nikole - biskupa, sveca katoličke i pravoslavne Crkve, zaštitnika djece i pomoraca. I djeca naše škole su ga dočekala radosna srca.

Tradicionalna priredba kojom obilježavamo i slavimo, ovog, svoj djeci dragog sveca, niti ove godine nije izostala. Svatko je, na svoj način, sudjelovao u svečanosti i priredbi, koju su za učenike naše Škole i svu dječicu koja tek treba zasjesti u školske klupe, pripremili učenici udruženi u izvannastavne grupe zajedno sa svojim učiteljima koji ih vode.

Svetom Nikoli su se najviše obradovali najmlađi koji su ozbiljno shvatili obavezu čišćenja cipelica i čizmica kako bi se pokloni u njima dostojanstveno istaknuli, a i Škola se potrudila svima njima osigurati simbolične poklone kako bi svima ovogodišnje Nikolinje ostalo u ljepšem sjećanju.

A ako je netko u svojoj čizmici pronašao šibu...do sljedeće se godine treba popraviti! angel

Tekst: Ana Derdić, prof.

Foto: Natalija Marenčić, prof.

članovi Foto grupe

POKLON U ČIZMI ILI ŠIBA ZA ZLOČESTE
Autor: Ana Derdić, 8. 12. 2012.

Tekst: Ana Derdić, prof.

Foto: Natalija Marenčić, prof.

članovi Foto grupe