Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
VIJESTI - NATJECANJA UČENIKA U SPORTU I ZNANJU
Autor: Darko Zvonar, 5. 3. 2023.

VRLO USPJEŠAN NASTUP NAŠIH UČENIKA NA NATJECANJIMA

S povratkom učenika na nastavu nakon zimskog odmora počela su i natjecanja učenika u sportu i znanju. Tijekom prva dva mjeseca nastave u drugom polugodištu, kao i svake godine, naši učenici sa svojim mentorima postigli su uspjehe na više natjecanja. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na dodatnom angažmanu i volji da uz svoje redovne obveze ulože trud i vrijeme kojima, uz doprinos svojem osobnom napretku, prezentiraju i doprinose svojoj školi i sredini.

STOLNI TENIS

Na Međuopćinsko-gradskom natjecanju učenika u stolnom tenisu koje je održano u OŠ Sveti Petar Orehovec, 24. 1. 2023., naša muška ekipa u sastavu Luka Sokač-Matušec, Leon Kos, Mihael Horvat i Josip Štriga  osvojili su 2. mjesto. Mentor je učitelj Goran Mamić.

BADMINTON

Naša ženska ekipa koja je na međuopćinskoj-gradskoj razini osvojila 1. mjesto, sudjelovala je na Županijskom natjecanju školskih sportskih društava Koprivničko-križevačke županije u badmintonu koje je održano u OŠ Gola, 13.2.2023. i osvojila 2. mjesto. Nastupile su Veronika Šabijan, Marta Kos, Melani Furmeg i Ana Marija Lončar, a voditelj ekipe je učitelj Goran Mamić.

VJERONAUK – VJERONAUČNA OLIMPIJADA

8.veljače 2023. održana je školska razina Vjeronaučne olimpijade. Ekipa naše škole ostvarila je najveći broj bodova i na razini naše županije i na razini biskupije te ostvarila plasman među 10 najboljih ekipa u cijeloj Bjelovarsko-križevačkoj biskupiji koje će se natjecati na biskupijskoj razini natjecanja koje će održati 16.3.2023. u Kapeli. Članovi ekipe su Oliver Srbljinović, Veronika Šabijan, Patricia Vrtar i Jakov Antolić. Mentorica je vjeroučiteljica Martina Vidak.

MATEMATIKA

Nakon provedbe školskog natjecanja iz matematike šest naših učenika ostvarilo je plasman na županijsko natjecanje koje je održano 1.3.2023. godine u OŠ Kloštar Podravski. Na županijskom natjecanju sudjelovali su naši učenici iz 4., 5. i 8. razreda. Timotej Zvonar osvojio je 7. mjesto, Matilda Zvonar, 10. mjesto, Lovro Nemčić, 10. mjesto, Veronika Šabijan 6. mjesto, Jakov Antolić 5. mjesto, a najuspješniji je bio Oliver Srbljinović koji je u kategoriji učenika 8. razreda osvojio 1. mjesto. Mentorice su učiteljice Josipa Pengov, Mateja Prosenečki i Valentina Zidarić.

KEMIJA

Na županijskom natjecanju iz kemije koje je održano 3.3.2023. u OŠ Gola sudjelovao je naš Oliver Srbljinović i u kategoriji učenika 8. razreda osvojio 2. mjesto. Mentorica je učiteljica Mirjana Cahunek.

PODMLADAK HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

U subotu, 4.3.2023. u OŠ Kalnik održano je natjecanje podmlatka i mladeži Hrvatskog Crvenog križa na razini Gradskog društva Crvenog križa Križevci. Od 6 prijavljenih ekipa, ekipa naše škole osvojila je 1. mjesto i plasirala se na međužupanijsko natjecanje. Članovi ekipe su Oliver Srbljinović, Veronika Šabijan, Jakov Antolić, Marta Lacković, Nina Pasariček i Noa Nemčić. Voditelj ekipe je stručni suradnik pedagog Milenko Jelača.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]