« Svibanj 2024 »

UPISI DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2022./2023. GODINI – DJEČJI VRTIĆ MALI MEDO
Autor: Darko Zvonar, 20. 7. 2022.

Poštovani roditelji, obavještavamo vas o upisu djece u program predškole u Dječjem vrtiću "Mali medo"!

Obavještavamo sve roditelje djece dorasle za upis u obvezni program PREDŠKOLE s upisnog područja matične škole u Gornjoj Rijeci, Područne škole Hižanovec i Područne škole Kolarec da će upis polaznika za školsku 2022./2023. godinu biti u petak, 29. srpnja 2022. u 15.00 sati u Dječjem vrtiću “Mali medo“ u Gornjoj Rijeci.

Molimo roditelje da o navedenom pogledaju i obavijest na web stranici Općine Gornja Rijeka gdje je priložen i obrazac Zahtjeva koji treba donijeti na upis. Uz Zahtjev roditelji trebaju donijeti presliku ili Rodnog lista ili Izvatka iz matice rođenih za dijete.

Ukoliko netko od roditelja neće moći doći na upis u navedeno vrijeme, mollimo da o tome kontaktira u vrtić.

U privitku je popis djece sa našeg upisnog područja koja su, prema našim podacima, dorasla za upis u program predškole.

Ukoliko, eventualno, ima djece koja nisu na popisu, molimo da  roditelji što prije kontaktiraju vrtić.

Priloženi dokumenti:
PREDSKOLA_GORNJA_RIJEKA.xlsx (9.83 KB)

Autor: Darko Zvonar, 20. 7. 2022.

Priloženi dokumenti:
PREDSKOLA_GORNJA_RIJEKA.xlsx (9.83 KB)