POLAZAK - IZLET NA PLITVICE
Autor: Ana Derdić, 11. 6. 2012.

POLAZAK NA IZLET - U SRIJEDU 13. LIPNJA, PLANIRAN JE ZA 6:30 UJUTRO

SUTRA, 12. LIPNJA IZVRŠIT ĆE SE POVRAT NOVCA ZA SVE POLAZNIKE IZLETA KOJI SU PLATILI PUNU CIJENU IZLETA -          50 KUNA PO UČENIKU!

Obavještavamo sve učenike koji u srijedu idu na izlet na Plitvička jezera, da je polazak autobusima ispred škole planiran za 6:30 ujutro.

Organizirani dolazak do škole ujutro nije organiziran, stoga molimo roditelje da dovezu djecu na vrijeme za polazak najkasnije do 6:20 kako bismo ih sve mogli okupiti i rasporediti u autobuse.

S obzirom na mogućnost oborina (kiše) preporučamo svim izletnicima da ponesu rezervnu laganu suhu odjeću i/ili vestu (koje mogu biti u autobusu za vrijeme izleta kako ne bi morali sve nositi sa sobom), kapu ili šešir, svakako maleni kišobran ili kabanicu, nepromočive cipele, hranu i piće (vodu) za cijeli dan i fotoaparate.

Učenici koji imaju problem s bolešću putovanja neka na vrijeme, barem pola sata prije polaska, popiju tablete i ponesu vrećice i maramice.

Očekivani povratak na parkiralište škole je oko 20 sati, a o točnom vremenu dolaska učenici će javiti roditeljima na vrijeme. Autobusi će učenike u povratku kući odvesti do njihovih polaznih stanica uz glavnu cestu. Molimo roditelje djece koja žive u okolnim selima (dalje od glavne ceste) da dođu po učenike na autobusne stanice ili pred školu.

OBAVJEŠTAVAMO SVE UČENIKE DA SE ZBOG KVARA NA AUTOBUSU ODGAĐA IZLET NA PLITVICE KOJI JE BIO PLANIRAN ZA SUTRA, 1. LIPNJA.

SVI UČENICI TREBAJU REDOVNO DOĆI U ŠKOLU I PONIJETI SAV NASTAVNI PRIBOR I UDŽBENIKE PREMA RASPOREDU ZA PETAK!

objavljeno 31. svibnja 2012.

POLAZAK - IZLET NA PLITVICE
Autor: Ana Derdić, 11. 6. 2012.

POLAZAK NA IZLET - U SRIJEDU 13. LIPNJA, PLANIRAN JE ZA 6:30 UJUTRO

objavljeno 31. svibnja 2012.