« Svibanj 2024 »

OBAVIJEST RODITELJIMA - NABAVA UDŽBENIKA I RADNIH MATERIJALA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU
Autor: Darko Zvonar, 16. 7. 2022.

UDŽBENICI - Kao i prethodnih godina, udžbenike za školsku 2022./2023. godinu raspodjeljuje i po potrebi nabavlja škola i učenici će udžbenike dobiti u školi na početku nove nastavne godine. Nabavu udžbenika financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Učenici razredne nastave dobit će gotovo sve nove udžbenike jer su osim vjeronauka svi udžbenici radni i te udžbenike škola nabavlja nove svake godine.  Za većinu učenika predmetne nastave ima za raspodjelu dovoljno rabljenih udžbenika, a škola će nabaviti samo manju količinu novih udžbenika koje je potrebno dokupiti za razrede u kojima će broj učenika biti veći nego u školskoj 2021./2022. godini.

Nekoliko učenika (6., 7. i 8. razred) još nije vratilo sve udžbenike te molimo roditelje da se to što prije riješi u dogovoru sa razrednicima, a najkasnije do početka nastave jer ti učenici neće dobiti taj dio udžbenika za idući razred ili će morati nadoknaditi cijenu da se nabave novi.

RADNI MATERIJALI – Općina Gornja Rijeka, Općina Kalnik i Općina Sveti Petar Orehovec nabavit će sve radne materijale za učenike sa svojih područja koji pohađaju Područnu školu Hižanovec, Područnu školu Kolarec kao i matičnu školu u Gornjoj Rijeci. Dakle roditelji učenika iz navedene tri općine ne moraju nabavljati ništa od navedenog radnog materijala u ranije objavljenim popisima. Sve radne bilježnice, zbirke zadataka, nastavne listiće, kutije s radnim materijalima, likovne mape i geografske atlase za učenike 5. razreda učenici iz navedene tri općine dobit će u školi zajedno sa udžbenicima.

Roditelji učenika iz Sudovca, kao i prethodnih godina, sami nabavljaju radni materijal prema popisu za matičnu školu.

Autor: Darko Zvonar, 16. 7. 2022.