Nova sredstva za pomoć djeci u Africi
Autor: Đuro Rađa, 4. 6. 2018.

U sklopu proslave Dana škole u petak, 25. svibnja 2018.g. održana je prodaja i prikupljanje sredstava za afričke vršnjake u Burkini Faso. Članovi vjeronaučne grupe te učenici osmog razreda zaista su se potrudili izraditi lijepe unikatne predmete od gipsa, sašili su čestitke od konca sa različitim motivima, a stare limenke pretvorili  u unikatne čaše za školski pribor i druge sitnice.

Tom prilikom prikupili smo 230.00 kn. Sredstva će biti uplaćena na račun UNICEF-a. Posebno se zahvaljujem učenicama koje su prodavale predmete na štandu, kao i svima onima koji su pomogli oko pripreme i pospremanja štanda. U nadi da smo pojedinoj djeci u dalekoj Africi svojim prilogom osigurali bolji život i bolje uvjete školovanja zahvaljujem se svim djelatnicima škole, roditeljima i na poseban način ravnatelju naše škole, koji uvijek podržava ovakve humanitarne akcije. Od srca hvala i jednom donatoru koji je sam darovao polovicu prikupljenih sredstava i time nas potaknuo da još revnije pomažemo svima koji su u potrebi, bilo da su blizu nas, bilo na drugim kontinentima.

Koordinatorica programa: Kristina Kožić

Nova sredstva za pomoć djeci u Africi
Autor: Đuro Rađa, 4. 6. 2018.

Koordinatorica programa: Kristina Kožić