Županijsko natjecanje iz tehničke kulture
Autor: Đuro Rađa, 8. 3. 2018.

Dana 02. ožujka 2018. godine u Osnovnoj školi ''Ljudevita Modeca'' u Križevcima održano je županijsko natjecanje iz tehničke kulture na kojem je naša škola imala dva predstavnika: Sebastijan Jambrec iz 7.b razreda okušao se u području ''strojarske konstrukcije'', dok je Martin Mikov iz 8. razreda branio boje naše škole iz područja ''elektronika''.

Pomoć prilikom priprema pružio im je njihov mentor Draženko Turek, učitelj tehničke kulture.
Na tom natjecanju Martin Mikov je osvojio prvo mjesto, dok je Sebastijan Jambrec bio treći.
Čestitke Martinu i Sebastijanu na zapaženom uspjehu!
Kao županijski prvak Martin je stekao pravo sudjelovanja na državnom natjecanju iz tehničke kulture koje će se održati u Poreču od 09. - 12. travnja 2018. godine.

Martinu želimo da iz prekrasnog Poreča ponese što više lijepih uspomena, kao i što bolji plasman na natjecanju!

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture
Autor: Đuro Rađa, 8. 3. 2018.

Čestitke Martinu i Sebastijanu na zapaženom uspjehu!