PREMINULA NAŠA UMIROVLJENA UČITELJICA SLAVICA MOMČILOVIĆ
Autor: Darko Zvonar, 30. 5. 2017.

Obavještavamo učenike, roditelje, radnike škola, suradnike,  prijatelje i poznanike da je naša donedavna kolegica, učiteljica razredne nastave Slavica Momčilović preminula nakon duge i teške bolesti.

Slavica Momčilović rođena je 10. lipnja 1955. godine. U učionici za katedrom je od 1. rujna 1974. godine.  U osnovnoj školi Sidonije Rubido Erdödy, tadašnjoj „Josip Prša“ radila je od 1. rujna 1981. U mirovinu je stupila 31. prosinca 2016. godine. Posljednje godine života provela je uz svoju obitelj boreći se s teškom bolešću.

Učiteljica Slavica ostavila je neizbrisiv trag svojim radom u Područnoj školi Hižanovec sa svojim prije preminulim suprugom Milunom gdje su do njegove smrti i živjeli.

Sahrana je u srijedu, 31. svibnja 2017. godine u 15.00 sati na Gradskom groblju u Križevcima.

U ime svih učenika, njihovih roditelja te svih nas koji smo uz Slavicu radili iskrena sućut obitelji.

Draga naša Slavice, neizmjerno Ti hvala na svakoj riječi i svim trenucima kojima si utirala znanje i put u život svojim učenicima.

Učenici, roditelji i radnici škole

PREMINULA NAŠA UMIROVLJENA UČITELJICA SLAVICA MOMČILOVIĆ
Autor: Darko Zvonar, 30. 5. 2017.

Učenici, roditelji i radnici škole