JEDNODNEVNI IZLET U RIJEKU I CRIKVENICU 27. 5. 2016.
Autor: Darko Zvonar, 25. 5. 2016.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

U petak, 27. svibnja 2016. učenici OŠ Sidonije Rubido Erdödy sa svojim razrednicima na jednodnevnom su izletu u Rijeci i Crikvenici.

Polazak autobusa je ispred matične škole u Gornjoj Rijeci u 7.00 sati.

Sve učenike putnike iz područnih kao i iz matične škole prije polaska će pred  matičnu školu dovesti  školski autobusi da bi se izbjegle gužve na parkiralištu s obzirom da na izlet učenike prevoze 4 autobusa. Polazak školskih autobusa je u 6.10 sati iz Finčevca i Vukšinca.

Roditelje koji će dovoziti djecu automobilom do škole, molimo da ih dovezu ranije ili ih ostave na raskrižju kod glavne ceste da se ne stvara gužva na parkiralištu.

Pri povratku učenici će iz autobusa izlaziti na autobusnim stanicama uz glavnu cestu osim učenika iz Gornje Rijeke, Deklešanca, Fajerovca i Donje Rijeke koji će izaći kod škole. Jedan autobus proći će na povratku kroz Kolarec i Vukšinec.

Učenici koji u vožnji pate od mučnine trebaju prije polaska uzeti tabletu protiv mučnine i sa sobom ponijeti vrećice za slučaj povraćanja.

Svim učenicima i pratiteljima na izletu želimo ugodno putovanje i lijepo vrijeme.

Za učenike koji ne sudjeluju u izletu organizirana je nastava.

JEDNODNEVNI IZLET U RIJEKU I CRIKVENICU 27. 5. 2016.
Autor: Darko Zvonar, 25. 5. 2016.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Polazak autobusa je ispred matične škole u Gornjoj Rijeci u 7.00 sati.

Za učenike koji ne sudjeluju u izletu organizirana je nastava.