Javljanje s Velog Lošinja
Autor: Slavko Marenčić, 29. 6. 2008.

Evo, stigli smo, no period prilagodbe i traženja utičnica je malo potrajao, pa tek sada koristimo vrijeme da se javimo i kratko opišemo čega ovdje ima, a čega nema (pitamo se zašto?).

Stigli smo sretno svi na broju u ugodnoj vožni u subotu oko 18 sati. Sve je bilo spremno, ključevi, sobe, itd. No prilikom povratka učitelja vidjeli smo da im lica baš nisu prezadovoljna.

Malo veći šok je nastupio ulaskom u lječilište (odmaralište). Sobe malonogometna igrališta, kreveta kolko hoćeš (i kod učenika i kod učitelja), a ormari i police prekriveni...možda pijeskom, ali vjerojatnije prašinom. Bilo je tu oljuštenih stropova, čudnih lustera, još zanimljivijih vodokotlića itd. Učitelj je imao problema sa smještajem bebe jer su rekli daje ovdje zbog previsokih temperatura ne smiju smjestiti, pa je potražio smještaj privatno (i naravno platio ga), da bi danas u vrijeme pisanja ovog teksta suprugu i dijete uputio doma u ugodniju klimu. No eto mi smo se dobro kupali, obišli smo nekoliko plaža koje nisu baš blizu, a na one u Malom lošinju odvezao nas je autobus. Sada je na redu organizirana večer (karaoke, revija, a spremaju se i neke utakmice... Dalje ćete čuti, a evo i pokoja slika da ne bude sve na riječima.

Ovako šeće kotlić.

A Ovako izgleda strop na nekim mjestima.  Pozdrav od sedmaša roditeljima, učiteljima i svima ostalima!

Javljanje s Velog Lošinja
Autor: Slavko Marenčić, 29. 6. 2008.

Ovako šeće kotlić.