U sklopu projekta „Važno je znati – faza II“ projektni tim Gradskog društva Crvenog križa Križevci 21. svibnja 2026. održao je radionice za učenike 1., 2., 3. i 4. razreda Područne škole Hižanovec.
Radionica je bila usmjerena na podizanje svijesti o elektroničkoj sigurnosti, odgovornom ponašanju u digitalnom okruženju te prepoznavanju potencijalnih opasnosti na internetu. Kroz interaktivne aktivnosti, razgovor i kviz učenici su imali priliku naučiti kako zaštititi svoje osobne podatke, sigurno koristiti društvene mreže i kome se obratiti u slučaju neugodnih iskustava na internetu.
Više o projektu, kao i fotografije s radionice možete pogledati na poveznici: Održana radionica u Područnoj školi Hižanovec u sklopu projekta “Važno je znati – faza II” – Crveni križ – Križevci.