POZIV NA SVEČANOST POVODOM DANA KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE
Autor: Ana Derdić, 30. 9. 2013.

OŠ SIDONIJE RUBIDO ERDÖDY

GORNJA RIJEKA

POZIVAMO

SVE RODITELJE I MJEŠTANE NA

ŠKOLSKU SVEČANOST DANA KRUHA

-DANA ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

4. LISTOPADA 2013. GODINE (PETAK)

U 10.00 SATI NA PROSTORU ISPRED „POTKALNIČKOG LURDA“  PORED

ŽUPNE CRKVE U GORNJOJ RIJECI

UČENICI  I  RADNICI  ŠKOLE

RAVNATELJ

Povodom Dana kruha organiziramo tradicionalnu svečanost i predstavljenje razrednih štandova punih bogatim plodovima jeseni i kruhom. Molimo mame, bake i ostalu rodbinu da doprinesu svojim znanjem i umijećem, te ga prenesu na naše učenike svojim sudjelovanjem.

Nastava će se u petak odvijati redovno tijekom prva dva nastavna sata, s doručkom za učenike nižih razreda i međusmjene nakon prvog, a za učenike viših razreda nakon drugog sata.

Od 10 sati učenici će se početi okupljati oko crkve u centru i postavljati svoje razredne štandove, a u 11 sati će se održati Sveta misa s blagoslovom kruha i plodova zemlje. Nakon mise slijedi objed na otvorenom i degustacija izloženih delicija. Učenike putnike će autobusi iz centra razvoziti kućama od 12:20 sati.

U slučaju nestabilnog vremena, razredi će štandove postaviti u školskoj sportskoj dvorani, gdje će se odvijati svečanost uz blagoslov župnika Vragovića.

Nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju!

POZIV NA SVEČANOST POVODOM DANA KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE
Autor: Ana Derdić, 30. 9. 2013.

OŠ SIDONIJE RUBIDO ERDÖDY

GORNJA RIJEKA

POZIVAMO

SVE RODITELJE I MJEŠTANE NA

ŠKOLSKU SVEČANOST DANA KRUHA

-DANA ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

4. LISTOPADA 2013. GODINE (PETAK)

U 10.00 SATI NA PROSTORU ISPRED „POTKALNIČKOG LURDA“  PORED

ŽUPNE CRKVE U GORNJOJ RIJECI

UČENICI  I  RADNICI  ŠKOLE

RAVNATELJ

Nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju!